16. mezinárodní žonglérská a divadelní dílna ALEJE 2017

16. mezinárodní žonglérská a divadelní dílna ALEJE 2017

19. – 25. 8. 2017 Spálené Poříčí

Žongléry, kejklíře, divadelníky a všechny ostatní zájemce srdečně zveme k účasti na 16. ročníku dílny Aleje 2017, která se již podruhé uskuteční na zámečku Spálené Poříčí blízko Plzně!

Jako hlavní lektor se nám letos představí MATTHIAS ROMIR, osobitý, jedinečný, nápady sršící žonglér a performer z Německa. Matthias nám odhalí roušku svého nekonvenčního přístupu k vystupování a žonglování, především s míčky a kužely (ale jistě ještě mnohem více...).

Dále budou tradičně nabídnuty divadelní, pohybové, žonglérské či relaxační dílny Divadla KUFR alias Adély Kratochvílové a Dáši Heiland Trávníkové. Doufáme také v příjezd specialisty na pantografii – Franze Bauera a jeho milé kolegyně Lizy. Mnoho dalších dílen bývá nabídnuto dobrovolnými lektory z řad účastníků Alejí :-)

Dílna ALEJE 2017 se koná na zámku Spálené Poříčí a opět na ni navazuje již 23. česko-německé setkání žonglérů a kejklířů v německém Waldmünchenu.

Pro zájemce z Alejí bude zajištěna doprava do Waldmünchenu, stejně jako pro žongléry, kteří se Alejí nezúčastní – plánujeme opět zajistit dopravu v pátek, na trase Brno – Praha – Plzeň – Waldmünchen a v neděli zpět. (Prosíme však o včasné přihlášení, nejpozději do 15.8.2017.)

Další informace najdete na webových stránkách festivalu.