Šárka Maršíková

Šárka Maršíková

ředitelka
sarka@cirqueon.cz
+420 604 713 414


Kateřina Klusáková

Kateřina Klusáková

provoz, kurzy a workshopy
katerina@cirqueon.cz
+420 775 312 335


Barbora Adolfová

Barbora Adolfová

projektový manažer, youth a social cirkus, CIRKONET, projekty Erasmus +
barbora@cirqueon.cz
+420 608 957 317


Veronika Štefanová

Veronika Štefanová

knihovna, dokumentace, výzkum
veronika@cirqueon.cz
+420 603 507 869


Lucie Špačková

Lucie Špačková

produkce festivalu CIRKOPOLIS a mezinárodních projektů
lucie@cirqueon.cz


Eva Tázlerová

Eva Tázlerová

ekonomické řízení projektu
eva@cirqueon.cz


Eliška Poláčková

Eliška Poláčková

komunikace
eliska@cirqueon.cz


Otakar Faifr

Otakar Faifr

komunikace
otakar@cirqueon.cz


Martin Svoboda

Martin Svoboda

web design, grafika, www.funkfu.net


Recepce Cirqueonu

Vlastislavova 603/ 11 / Praha 4 - Nusle / 140 00
Provozní doba PO-PA 13:30-19:00
NOVÝ TELEFON: +420 608 750 752




Fakturační údaje

Fakturační údaje

Dodavatel/Supplier: ZAHRADA, o.p.s. CIRQUEON
Vlastislavova 603/ 11
Praha 4 - Nusle
140 00
IČO / Reg.: 281 62 919
DIČ / VAT Reg.: CZ 281 62 919
IBAN CZ7555000000002901439001
SWIFT RZBCCZPP
Bank Reiffeisen Bank
Bank address Spálená 16, 110 00, Praha 1
č. účtu/ Account nr. 29 01 43 90 01 / 5500

Marie Kašparová

Marie Kašparová

ekonomický konzultant
marie@cirqueon.cz
+420 774 321 105


David Kašpar

David Kašpar

otec zakladatel a konzultant