17. Mezinárodní žonglérská a divadelní dílna ALEJE 2018

17. Mezinárodní žonglérská a divadelní dílna ALEJE 2018

18. - 24.8. 2018, Spálené Poříčí

Žongléry, kejklíře, divadelníky a všechny ostatní zájemce srdečně zveme k účasti na 17. ročníku dílny ALEJE 2018, která se již potřetí uskuteční na zámečku Spálené Poříčí blízko Plzně!

Jako hlavní lektorka se nám letos představí ANNI KUPPER, osobitá žonglérka a performerka z Německa, kterou jsme měli možnost vidět také na letošní galashow Brno Juggling Convention. V jejím workshopu budeme zkoumat možnosti manipulace a žonglování s kužely. Naučíme se kombinovat a vytvářet variace technik, jako je balancování, rolování po těle, multiplex triků, výkopů… Kromě technických instrukcí nás Anni seznámí s různými přístupy k tvorbě vlastních žonglérských triků a čísel. 

Dále budou tradičně nabídnuty divadelní, pohybové, žonglérské či relaxační dílny Divadla KUFR alias Adély Kratochvílové a Dáši Heiland Trávníkové.

Mnoho dalších dílen bývá nabídnuto dobrovolnými lektory z řad účastníků Alejí.

Dílna ALEJE 2018 se koná na zámku Spálené Poříčí a opět na ni navazuje již 24. česko-německé setkání žonglérů a kejklířů v německém Waldmünchenu.

Pro zájemce z Alejí bude zajištěna doprava do Waldmünchenu, stejně jako pro žongléry, kteří se Alejí nezúčastní – plánujeme opět zajistit dopravu v pátek, na trase Brno – Praha – Plzeň – Waldmünchen a v neděli zpět.

Další informace najdete na webových stránkách http://www.divadlokufr.cz/aleje/