Open call: Thinking through Circus

Deadline 8. 7. 2019 / The Circus Dialogues otevírá výzvu  pro rezidence – research week, který bude probíhat v lednu 2020 v KASK School of Arts (Ghent, Belgie).

The Circus Dialogues je dvouletý umělecký výzkumný projekt, který se zaměřuje na cirkus jako pole, ve kterém probíhá experimentální způsob myšlení. Projekt vede Bauke Lievens, Quintijn Ketels a Sebastian Kann spolu s Vincentem Focquetem. V rámci projektu také vyjde kniha – sbírka textů s názvem Thinking Through Circus, která bude představena na symposiu v lednu 2020.

Symposiu bude předcházet research week pro osm cirkusových umělců a tvůrců, kteří mají alespoň pětiletou profesionální zkušenost s cirkusem. Organizátoři zajišťují jídlo a ubytování, cestovní náklady do výše 180 EUR a honorář 500 EUR pro každého z umělců.

Přihlášky, které musí obsahovat návrh projektu pro research week, CV, motivační dopis a základní technický rider můžete posílat do 8. července na circusdialogue@gmail.com. Podrobnosti o projektu najdete v přiloženém pdf dokumentu.

Call research week

 

foto: KASK

Publikováno: 25.6.2019