Festival Fun Fatale vyhlašuje výzvu na celotýdenní masterclass

Deadline 2. 1. 2020 / Festival Fun Fatale vyhlašuje výzvu na celotýdenní masterclass BODY-HARNESS-MOVEMENT-PRACTICE s Eleonorou Dall’Asta (PA), která bude probíhat od 20. do 25. dubna 2020 v Jihlavě.

Týdenní workshop bude zaměřený na vzdušný tanec v sedáku, techniku contra-weight, counter-balance s objektem a pohybový výzkum zakončený veřejnou prezentací v rámci hlavního programu festivalu Fun Fatale 2020.

Eleonora Dall’Asta je absolventkou školy National Centre for Circus Arts v Londýně. V současné době dokončuje výzkum na Stockholmské škole DOCH, je zakladatelkou a ředitelkou panamského souboru LA TRIBU a hlavní koordinátorkou projektu EL CUATRO ROJO, prostoru pro cirkus, současný tanec a performance. Jejím největším projektem je laboratoř vzdušného tance PANAMÁ AÉREA.

Uchazeči budou vybráni Eleonorou Dall’Asta na základě zaslaného videa a motivačního dopisu. Podmínkou je pokročilá úroveň v kterékoli disciplíně vzdušné akrobacie. Workshop bude veden v angličtině.

Registrace na www.funfatale.cz/workshopy.

Uzávěrka přihlášek: 2. 1. 2020

Vyhlášení vybraných uchazečů: 15. 1. 2020

Cena: 3 000,- Kč, vybraní zájemci mají zajištěné ubytování po celou dobu trvání workshopu a festivalovou akreditaci Fun Fatale 2020

Kontakt: Eva Roškaňuková, cirkus@mlejn.cz, funfatale.cz

 

Publikováno: 10.12.2019