VÝZVA PRO UMĚLCE ! SBAL HO/JI/TO!

Seznamka projektů, příležitost představit sebe, svůj projekt, skupinu, organizaci či prostor. Během 5 minut můžete člověka na druhé straně stolku uhranout, svést, okouzlit, inspirovat, naštvat nebo navždy získat. Záleží jen na Vás!

Nová síť – pořadatel festivalu Malá inventura, který proběhne ve dnech 20. až 26. února 2014 v Praze, vyhlašuje seznamku projektů, umělců, umělkyň a kulturních promotérů a promotérek pro všechny, kteří chtějí prezentovat sebe, své představení či svůj umělecký záměr. Burza projektů Sbal ho/ ji/ to!proběhne v sobotu 22. února 2014 od 11 hodin ve festivalovém Hnízdě, Veletržní palác, Dukelských hrdinů 47, Praha 7; bude přístupná pouze pro akreditované účastníky.

Forma, která byla zvolena pro burzu projektů, vychází ze seznamovacích večírků (tzv. speed dating): na jedné straně přichystaných stolečků sedí kulturní promotéři, organizátoři, hosté festivalu, na druhé straně se střídají po pěti minutách umělci či zástupci uměleckých souborů.

Pozor: vzhledem k tomu, že většina promotérů bude ze zahraničí, je komunikačním jazykem angličtina. Kapacita pro účastníky je omezena – max. 18 míst.

Pokud máte zájem se v rámci seznamky prezentovat, vyplňte prosím formulář dostupný na stránkách http://www.novasit.cz/cs/ a zašlete jej nejpozději do 20.2.2014 na emailovou adresu:  office@novasit.cz .

Pro prezentaci u stolků s sebou není dovoleno mít žádné propagační materiály, fotografie apod., ty je možné zanechat v prostoru guest centra či nabídnout po skončení seznamkové části burzy. S jakýmikoli dotazy se obracejte na adresu burzy:    office@novasit.cz.

Zdroj: http://www.novasit.cz/cs/novinky.php?id=199

Publikováno: 18.2.2014