Divadlo Continuo – výzva na Letní projekt 2016

Stejně jako v předchozích letech pořádá Divadlo Continuo i letos od 18. 7. do 18. 8. 2016 mezinárodní divadelní projekt. K účasti na projektu zve herce, performery, tanečníky, výtvarníky, muzikanty, kteří mají divadelní zkušenosti (studium umělecké školy, praxe ve skupině, autorská tvorba), nebo mají upřímný zájem, hlad po divadle a víru v něj, které vyváží nezkušenost.

Základní myšlenkou letních projektů Divadla Continuo je tvůrčí setkání divadelníků odlišných přístupů a profesí z různých zemí při společném díle. Účastníci spolu jeden měsíc žijí a pracují v bývalé zemědělské usedlosti Švestkový Dvůr, sídle Divadla Continuo a připravují inscenaci pro vybrané nedivadelní lokality v okolí. Připravovaná inscenace je vždy inspirovaná místem a neopakovatelným setkáním. Po premiéře následují čtyři reprízy a derniéra.

Profil účastníka:

Prvotní je zájem, energie a vytrvalost, ochota ke společné tvorbě, touha objevovat, nabízet, zkoušet, poznávat. Dobrá fyzická i psychická kondiceÚčast je nutná po celou dobu projektu.

Uzávěrka přihlášek je 15.5. 2016

Více informací a přihlášku naleznete zde

 

Publikováno: 28.3.2016