Výzva pro umělce nového cirkusu: rezidenční program CIRQUEONu

CIRQUEON nabízí své prostory pro umělecké rezidence pro rok 2018. Jedná se o krátkodobé rezidence na 14 dní až 1 měsíc.

Nabízíme prostor zkušebny, která se nachází v pražských Nuslích, a individuální podporu jednotlivých projektů podle potřeb umělců a projektu – zprostředkování kontaktů, spolupráci s choreografem nebo jiné konzultace („outside eye“). Naše prostředky nejsou neomezené, ale děláme to nejlepší! Pro mimopražské soubory nabízíme také ubytování.

Deadline pro vyplnění online formuláře je 15. prosince 2017.

Naše prostory:

Hala 1: rozměry 8 x 10 m, výška cca 5 m k závěsnému systému, základní sound systém, taneční podlaha, 2 chemické kotvy, možnost pouze dopoledního zkoušení v období říjen – květen

Hala 2: rozměry 10 x 12 m, výška 6 m, závěsný systém, od února také rigovací systém v zemi se zátěží 2 t na kotvu, základní sound systém, taneční podlaha

Ani jedna z hal není vybavena světelnou technikou.

Prosíme, vyplňte všechny kolonky jednoduchého formuláře. Pokud si nevíte rady, zeptejte se nás (konzultace k projektu pouze od pondělí do pátku v rozumných hodinách). Nejsme úřad, ale informace zkrátka potřebujeme.

Kritéria výběru podpořených projektů jsou umělecká kvalita projektu a technická proveditelnost v prostorách Cirqueonu. Chceme podpořit skupiny, které nemají k dispozici dostatečné prostředky z veřejných zdrojů nebo jejich dotace nestačí na pokrytí výdajů na vznik projektu. Pro umělecky vyjímečné projekty nabízíme koprodukci představení. 

Konzultujte s námi své projekty předem, pokud si nejste jisti.

 

Šárka Maršíková

604 713 414

sarka@cirqueon.cz

 

Cirqueon si vyhrazuje právo vyžádat si doplňující informace k projektu.

Výsledky Vám zašleme e-mailem a budou zveřejněny na webových stránkách Cirqueonu.

Děkujeme a těšíme se na vás! 

 

Publikováno: 27.11.2017