18. 12. 2011, Zpravodajství

Cirk-UFF 2012

Mezinárodní festival nového cirkusu v Trutnově chystá svůj druhý ročník! Těšte se na letní záplavu cirkusového umění a spoustu novinek. Festival se rozšířil o jeden den, na parkovišti před UFFEM vyroste i šapitó, v rámci festivalu probíhají poprvé také dílny a přespolním baťůžkářům nabízíme i levné ubytování v tělocvičně.

A za čím se do Trutnova vydat?

Festival zahájí ve čtvrtek dopoledne belgická čtveřice žonglérů Compagnie EA EO představením pro školy a večer se představí v UFFU La Putyka s představením Up´n ´down. V pátek a v sobotu vystoupí francouzští Compagnie IETO – nezapomenutelná dvojice akrobatů a artistů.  Zahraniční trendy nového cirkusu reprezentují také dva soubory, které se předsatví na náměstí a před UFEM. Švédsko reprezentuje nový projekt dvou akrobatů a dvou muzikantů Hold My Breath a Švýcarskou scénu reprezentuje CircoPitanga se svými Letnímy sny. 

Vedle zahraničních hostů se představí celá řada českých představení, čekají nás Décalages – divadlo v pohybu, Divadlo T.E.J.P. Bratři v tricku, Long Vehicle circus, Cirkus Legrando a další!

Těšte se a přijeďte do Trutnova!

www.cirkuff.cz

Compagnie IETO