Kondiční cvičení

Kondiční cvičení

Semestr ZIMA 2019/2020:

PÁTEK 19:15-20:45 Jonáš Janků a Nikol Šneiderová

Nové pohybově-kondiční lekce jsou kombinací toho, s čím jste se již mohli setkat v Jonášových kondičních tréninzích v posledních letech, a rafinovaných tanečních elementů a vazeb, kterými vás bude provázet profesionální tanečnice s velmi bohatou praxí Nikol Šneiderová.

Budeme propojovat techniky a principy různých pohybových her, kterými si zábavnou formou zvědomíme a rozhýbeme celé tělo. Budeme si hrát s oblíbenými kondičně a koordinačně pestrými „zvířecími” pohyby, ať už jako samostatnými prvky nebo ve formě pohybových vazeb, které se postarají o posílení a protažení celého těla. Rozvineme naše pohybové a taneční schopnosti, od procvičování jednoduchých základních prvků ke komplexním tanečním formám a vazbám. V přátelské a hravé atmosféře budeme klást důraz na individuální rozvoj uvědomování a ovládání vlastního těla s respektem k jeho akutním či dlouhodobým potřebám.

Kurz je určen všem od 17 let všech úrovní a schopností.

Kurz je možné zakoupit jako balíček 15 lekcí na celý semestr za 2200 Kč anebo platit na místě od lekce.

Přihlašování na kurzy CIRQUEONu probíhá přes rezervační systém WeBooker, který splňuje podmínky zpracování osobních údajů GDPR.

Termíny zápisů:

úterý 4. 6. 2019 od 12:00 (poledne) – pro studenty, kteří k nám chodili v semestru Jaro 2019

úterý 18. 6. 2019 od 12:00 (poledne) – pro sourozence našich současných studentů a pro všechny, kteří v minulosti chodili na kterýkoli z našich kurzů

(sourozence přihlašujte z jednoho uživatelského účtu, ať víme, že děti patří k sobě!)

úterý 9. 7. 2019 od 12:00 (poledne) – pro nováčky

Další kurzy: Dospělí