Kurz Žongluj TAKY!

Workshop žonglování pro úplné a věčné dospělé začátečníky. Naučte se žonglovat TAKY za jedno dopoledne! Žonglování je fenomén. Není jen pouhou kratochvílí, věnují se mu lidé po celém světě a jedná se bezpochyby o nejvíce rozšířenou cirkusovou disciplínu mezi širokou veřejností.

Ač známo napříč kulturami po tisíce let je žonglování stále objevované a nepřestává fascinovat. Dokáže být duševní hygienou i sportem. Prohazování míčků prokazatelně zlepšuje: koncentraci, nervosvalovou koordinaci, prostorovou orientaci, zvyšuje sebevědomí, hrubou motoriku a posiluje zádové svalstvo. Hodinou žonglování spálíte 280 kalorií, je to bezvadná antistresová a relaxační aktivita, ale především je zajímavé, co dělá žonglování s Vaším mozkem! Žonglování je nepreferenční aktivita, která rovnoměrně zatěžuje obě hemisféry. Mozek je při žonglování komplexně zatěžován a téměř všechny jeho části jsou uvedeny v činnost. Žonglování je jedním z nejlepších cvičení pro váš mozek!

Podtrženo sečteno: „Žonglování Vás udělá chytřejšími, sebevědomějšími, silnějšími, šikovnějšími, klidnějšími, štíhlejšími, zdravějšími a především veselejšími!“

No tak Žongluj TAKY!

Více info na kurzy@cirqueon.cz

Termín není aktuálně vypsán.