CIRQUEON CIRKUS PODCAST

Každý má svůj příběh. I cirkus!

CIRQUEON CIRCUS PODCAST je zbrusu nový podcast, který mapuje dění v novém cirkuse u nás i ve světě. Prostřednictvím rozhovorů s artisty a artistkami, choreografy i choreografkami, režiséry i režisérkami, producenty i producentkami, řediteli i ředitelkami festivalů a dalšími profesionály z tohoto oboru se budete moci ve dvaceti minutách kdykoliv ponořit do poutavých i svérázných cirkusových příběhů. Každý měsíc přinášíme novou epizodu v českém nebo anglickém jazyce.

The CIRQUEON CIRCUS PODCAST is a brand new podcast devoted to mapping contemporary circus events in the Czech Republic and abroad. Each of our twenty-minute interviews with artists, choreographers, directors, producers, festival directors or other circus professionals tells a unique story. A new episode in either Czech or English airs once a month. Immerse yourself in circus!

CIRQUEON TV

Filip Jevič: Cirkus ve fyzioterapii funguje!

2:45

Lidé CIRQUEONU: Stéphanie N’Duhirahe

1:08

AirGym Art Company Residency

0:33

CIRQUEON LAB v Petrohradské před rekonstrukcí

2:43

PODPOŘTE REKONSTRUKCI CIRQUEONU

ILUSTRAČNÍ VIDEA KE KNIZE TĚLOCIRK

V listopadu 2022 vydal CIRQUEON publikaci TěloCIRK: Využití prvků cirkusové pedagogiky v tělesné výchově. Knihu, která si klade za cíl inspirovat a motivovat učitele k zařazování prvků cirkusové pedagogiky právě do školní tělesné výchovy. Součástí knihy jsou odkazy na ilustrační videa, která mají sloužit jako doplňkový nástroj při tréninku a učitelům dopomoct při výuce jednotlivých cirkusových disciplín.

Přejít na TěloCIRK videa