Kolektiv Lapso Cirk QOROQ

Kolektiv Lapso Cirk – QOROQ

QOROQ is an expansion of the universe that we’ve created in our previous show, OVVIO. It’s still just the two of us, David & Tomáš, and some wood. A lot more wood. We harness this versatile material to create intricate and ambitious balances, pushing the boundaries of what is possible. We’re two very different people trying to achieve the same goals, slowly coming to a realisation that we’re really better off together than on our own.
______________
QOROQ je rozšířením předchozí show Kolektivu Lapso Cirk OVVIO. Pořád jsme to jen my dva – David a Tomáš, a dřevo. Mnohem víc dřeva. Využíváme tento všestranný materiál k vytváření složitých rovnováh, které posouvají hranice možného. Jsme dva naprosto odlišní lidé, kteří se snaží dosáhnout stejných cílů a pomalu docházíme k poznání, že společně jsme lepší, než každý sám za sebe.

Work in progress / 24. 5. 2023 / 18:30 / CIRQUEON LAB, Petrohradská 3
Premiéra proběhne v květnu 2024 ve španělském Valladolid

Představení vzniklo v rámci rezidenčního programu CIRQUEONu.Rezidenční program je podporován Magistrátem hlavního města Prahy a Ministerstvem kultury. Projekt je podpořen prostřednictvím Národního plánu obnovy.