Kurzy

Epidemiologická situace se vyvíjí jinak, než bychom si přáli, a nedovoluje nám spustit pravidelné kurzy. Přesto jsme vám chtěli říct, že na vás myslíme a že máme plán, jak je otevřít alespoň v provizorním režimu.

Lekce zahájíme, jakmile bude možné učit pro deset studentů. Za normálních podmínek probíhají v halách dva kurzy paralelně, ty se ale začnou po týdnu střídat. Lichý týden jeden kurz, sudý týden druhý. To nám umožní rozdělit kurzisty na dvě skupinky do dvou hal. Snížíme tím počet lidí v jedné místnosti a tedy i riziko nákazy. Jakmile tato situace začne být aktuální, zašleme vám přesný harmonogram. Poměrnou část peněz za neodučené lekce vám pak vrátíme. Do klasického režimu se dostaneme až ve chvíli, kdy bude moci být 15 lidí v jedné hale.

Zvažovali jsme i variantu online lekcí. Taková forma však nedokáže plnohodnotně nahradit kvalitu, kterou chceme přinášet. Pokud byste přesto chtěli trochu online cirkusu, můžete se mrknout na naše domácí úkoly nebo na virtuální cirkus vytvořený cirkusem LeGrando.

Děti

Teens 11 - 18

Dospělí

Jednorázové kurzy