Nabízíme

Prostor k pronájmu

Hodily by se vám naše velkorysé prostory pro teambuildingovou akci, sportovní trénink, studiové natáčení nebo cokoli dalšího? Rádi se s vámi domluvíme na krátkodobém i dlouhodobém pronájmu.

Kontaktujte Šárku: sarka@cirqueon.cz.

Tělocirk pro školy

V cirkuse se nedá vyhrát, ale zúčastnit se může každý!

TěloCIRK je projekt, který nabízí školám alternativní hodinu tělesné výchovy skrze techniky nového cirkusu. Do projektu vkládáme své dlouholeté zkušenosti s prací s dětmi a mládeží, a zároveň navazujeme na obdobné projekty realizované po celém světě.

O nabídce TěloCIRK pro školy se dočtete zde.

Chcete si TěloCIRK vyzkoušet se svou třídou? Napište Markétě, která vám poskytne všechny potřebné informace: marketa@cirqueon.cz.

Tělocirk - pilotní projekt 2020-2022

Více o TěloCIRK ‒ pilotní projekt  2020–2022 se dočtete ZDE.

Rádi byste zapojili prvky cirkusových disciplín do svých hodin tělesné výchovy či kurzů? 

CIRQUEON několikrát do roka pořádá MŠMT akreditované kurzy „Základy cirkusové pedagogiky pro učitele na druhém stupni ZŠ“ a „Základy cirkusové pedagogiky pro učitele na středních školách a gymnáziích“. Tyto kurzy jsou otevřeny i dalším pracovníkům s mládeží.

Máte-li o kurz zájem, podívejte se do Jednorázových kurzů, zda je termín právě vypsán. Pro další informace případně napište Markétě na marketa@cirqueon.cz.

Cirkusová pedagogika je samostatným oborem a má vlastní systém vzdělávání. CIRQUEON usiluje o co nejvyšší profesní úroveň svých lektorů. Aktivně jsme zapojeni do evropských vzdělávacích programů pro cirkusové pedagogy, jako jsou Caravan Circus Network či Social Educircation. Naši lektoři výborně ovládají didaktiku jednotlivých cirkusových disciplín a zároveň umí výuku přizpůsobit každé věkové skupině i jejímu složení.

KONZULTACE A ZAJIŠTĚNÍ AKROBATŮ PRO DIVADELNÍ PŘEDSTAVENÍ

Umíme vašemu divadlu zajistit „servis“ v podobě choreografické práce, konzultací pro pohybové a akrobatické výstupy nebo přímo zajištění akrobatů pro představení. Máme za sebou zkušenosti například ze Studia DVA nebo Divadla Komedie.

Pro více informací napište Šárce na sarka@cirqueon.cz.

CIRQUEON KLUB

Podpořte Cirqueon – podpořte dobrou věc a získejte spoustu výhod!

Jak a proč nás podpořit se dozvíte zde. Pro další informace můžete také kontaktovat Markétu: marketa@cirqueon.cz.

Všem budoucím dárcům předem děkujeme!