Rezidence

Zkoušíte nové představení, přezkušujete nebo si připravujete svůj umělecký výzkum pro další tvorbu? Jednou z hlavních náplní činnosti CIRQUEONu je podpora českých novocirkusových projektů a souborů. Nabízíme umělecké rezidence pro profesionální soubory, umíme pomoci také s propagací projektu v ČR i v zahraničí, poskytujeme individuální poradenskou činnost v různých oblastech (daňové poradenství, fundraising atd).

K dispozici je rezidenční prostor – zkušebna, v letních měsících nabízíme ke zkoušení také menší sál – halu 1.

Forma a rozsah spolupráce se odvíjí od individuálních potřeb projektu a našich možností. Nabízíme dvě formy rezidenční podpory – krátkodobá (2-6 týdnů) a program „Follow the artist“ – celoroční koprodukční podpora projektu.

Pro aktuální informace k rezidencím sledujte náš Facebook.

Představte nám svůj záměr či projekt na e-mail: sarka@cirqueon.cz

Těšíme se na vaše kreativní nápady.

TRÉNINKOVÉ ZÁZEMÍ pro profesionály

Hala 2 je určena pro individuální fyzický trénink jednotlivých profesionálů.

V období od září do června máme otevřený prostor od pondělí do pátku denně 10:00-13:00. (Vyhrazujeme si právo tréninky zrušit kvůli jiným aktivitám CIRQUEONu, prosím, sledujte kalendář s rozvrhem. Děkujeme za pochopení.)

Trénovat může každý novocirkusový profesionál, požadujeme ale účast na úvodním krátkém proškolení o bezpečnosti a seznámení se s provozním řádem CIRQUEONu. Pořádek musí být!

Kontaktujte Šárku Maršíkovou: sarka@cirqueon.cz.

Rezidence